KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17536578
nr 1753 6578
Siri Magnus-Lagercrantz
(1875-1944), Sverige
Ej signerad, påskrift a tergo. Akvarell, 20x30 cm, yttermått inklusive ram: 31x41 cm
Siri Magnus-Lagercrantz, svensk målare, illustratör och grafiker född Magnus 1875, död 1944 .
Utrop:
500 kr
måndag 19 januari 2026
kl 20:22:46
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Siri Magnus-Lagercrantz
Läs mer om Siri Magnus-Lagercrantz