KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17536578

nr 1753 6578

Siri Magnus-Lagercrantz

(1875-1944), Sverige

Ej signerad, påskrift a tergo. Akvarell, 20x30 cm, yttermått inklusive ram: 31x41 cm

Siri Magnus-Lagercrantz, svensk målare, illustratör och grafiker född Magnus 1875, död 1944 .

Utrop:

500 kr

måndag 19 januari 2026
kl 20:22:46

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Siri Magnus-Lagercrantz

Läs mer om Siri Magnus-Lagercrantz